Lektoři

malba

Kdo je

Jana Trdá

Jana nemá oblíbenou konkrétní techniku, snaží se pracovat se všemi a v každé najít něco, co je zajímavé. Možná jí proto nejlépe jdou kombinované techniky, které nepracují tolik s detailem, jako s píše s atmosférou a emocí. 

Její přístup je spíše netradiční, proto vhodný i pro naprosté začátečníky. Zastává názor, že malování je více o odvaze a volnosti, než o talentu (to je míněno pro ty, co si myslí, že pro malování nemají vlohy. 

Tak se nebojte a pojďte to zkusit :)).

přírodní fotografie

Kdo je

silvestr szabó

Rád objevuji a fotím krásy přírody. Projel jsem velký kus světa. Potloukal jsem se savanou v Africe, fotil kulturu v Asii nebo jsem se prodíral pralesem ve Venezuele. Některé z mých fotografií můžete vidět v National Geographic, v knížkách, na výstavách i v novinách např. MF DNES.

Těším se na společné workshopy.
Vím, že to bude stát za to!

Grafika, design, fotografie

Kdo je

Aleš nowák

Grafik, designer a fotograf

Aktivně se věnuje reklamní tvorbě, grafice a fotografii. V současné době pracuje jako grafik a fotograf na volné noze.

Mezi mé klienty patří například Ostrava Airport, Zebra Systems, CK Za sluncem, Estheticon, Adyton, MichalFest, SORFEST, se kterými aktivně spolupracuji na kampaních a vizuální komunikaci.

Každoročně se účastním tuzemských i světových výstav a veletrhů v oblasti reklamy a designu, kde se inspiruji nejnovějšími technologiemi a trendy ve svém oboru.

Malování

Kdo je

Kamil Stergiadis

Mým největším úspěchem bylo vystavování společně s přáteli v galerii Mánes v Karviné. Malování je mojí vášní a  věnuji se mu od dětství. Nemám žádné oblíbené techniky, spíše je rád kombinuji.

Rád bych své zkušenosti předal dál, protože malování se dá vyjádřit jako nekončící cesta, kdy se výtvarník neustále vyvíjí a nachází nová témata, která stojí za to zachytit.

Malování

Kdo je

Tereza Krčíková

Malování se věnuji již od pěti let a stalo se mojí vášní od první chvíle, kdy jsem poprvé držela štětec v ruce. Mým největším úspěchem bylo vystavování v Calgery se skupinou umělců z Unie výtvarníků Moravskoslezského kraje. 

Zabývám se převážně technikou olejomalby na plátně, figurální tématikou. Ráda bych své zkušenosti předala dál, protože malováním se dá vyjádřit vnitřní pocit každého z nás.

Práce s kamerou

Kdo je

Zdeněk Bárta

Po vystudování Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně jsem navázal na studentskou praxi a jako OSVČ pracuji po celé České Republice jako kameraman, střihač, režisér. Zaměřuji se hlavně na zpravodajství a televizní tvorbu, plus propagační videa. Rád bych své zkušenosti předal a pomohl splnit sen dalším nadšencům.

Mezi mé klienty patří například Continental, Timeout, TV Noe, TV Fabex, Barrandov TV, TV Pohoda, TV Relax, TV Rebel, rádio Čas, Aukro a další.

Malování

Kdo je

Radan Wagner

Jako malíř akrylových obrazů prezentuji svou práci samostatně či na kolektivních výstavách od roku 1987. Malování je pro mě cestou k plnějšímu pochopení společné existence i vlastního světa. Je to dobrodružství, sebepoznávání i zábavné povznesení, které je otevřené každému.

Stačí jen ukázat cestu, poradit a sdílet vlastní zkušenosti.

Kde nás najdete

Adresa institutu
Institut Mediální tvorby
Matrosovova 833/14
709 00  Ostrava – Mariánské Hory

IČ: 26678161
Kontakt

Email : info@in-met.cz

Úřední hodiny

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

8:00 – 16:00

8:00 – 16:00

8:00 – 16:00

8:00 – 16:00

zavřeno

Institut Mediální tvorby

© 2018 IN-MET | Ochrana osobních údajů